آموزش فتوشاپ برای استفاده از Content-Aware Fill

از آموزش فتوشاپ آنلاین مرتبط با وب سایت گرفته تا بازاریابی پروژه ، آموزش فتوشاپ و حتی طراحی محصول با کمک آموزش فتوشاپ! آموزش فتوشاپ می تواند در بسیاری از موقعیت ها نقشی حیاتی داشته باشد.

 

بیاموزید که چگونه از محتوا استفاده کنید ، جاهای خالی را در Photoshop CC 2020 پر کنید تا اطلاعات ناخواسته را در تصاویر خود حذف کنید یا پاک کنید!

دستورات Content Fill Photoshop در آموزش طراحی فتوشاپ به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی می توانید از تصاویر خود ناخواسته یا حواس پرت شوید. با کشیدن ساده یک انتخاب در اطراف یک منطقه ، فتوشاپ می تواند بلافاصله تصاویر جدید و به روز شده را از منطقه نزدیک تغییر دهد.

Adobe قبلاً محتوا را به عنوان گزینه جدید در کادر محاوره ای Fill به Photoshop CS5 اضافه کرد. اما در Photoshop CC 2019 ، بینش هایی که پر می کند ، فضای کاری خاص خود را دارد. و با Photoshop CC 2020 ، اطلاعات تولید شده توسط کاربر به طور فزاینده ای وجود دارد.

فضای کاری ویژگی های قدرتمندی را به شما می افزاید که به شما امکان می دهد قسمت “خوبی” از تصویر مورد استفاده برای جایگزینی ناحیه مورد نظر باشد. ما می توانیم انتخاب خود را دوباره طراحی کنیم ، محتوا را ویرایش کنیم ، مجدداً شخصی سازی و تجدید نظر کنیم ، پیش نمایش نتایج و موارد دیگر را انجام دهیم! و از پرکننده های ما می توان به روش غیر تهاجمی استفاده کرد تا به تصویر اصلی آسیب نرسد.

در این آموزش من تمام ویژگیهای پر کردن تبلیغات محتوا ، از جمله ویژگیهای جدید CC CC را به شما راهنمایی می کنم و گام به گام نحوه دستیابی به نتایج عالی را به شما نشان خواهم داد. برای ادامه ، به Photoshop CC 2020 نیاز دارید و می خواهید از به روز بودن نسخه خود اطمینان حاصل کنید.

با پر کردن محتوای آگاهانه اشیا objects ناخواسته را بردارید
پر کردن تبلیغات محتوا شامل بسیاری از ویژگی های عالی است که برای افزایش نتایج هنگام حذف اشیا objects ناخواسته از تصاویر شما طراحی شده است. اما همه این ویژگی ها در هر شرایطی مفید نیستند. بنابراین برای یادگیری نحوه کار همه ، به چند نمونه مختلف نگاه می کنیم. ما با اصول اولیه شروع خواهیم کرد و مراحلی را که دائماً استفاده خواهید کرد مرور می کنیم.

تعریف سند
در این تصویری که از Adobe Stock بارگیری کردم ، از پر کردن تبلیغات محتوا برای حذف زن سمت چپ استفاده می کنم:

تصویر اصلی حاوی شی object ناخواسته در فتوشاپ
تصویر اصلی اعتبار عکس: Adobe Stock.
دور شی the ناخواسته را انتخاب کنید
با کشیدن یک انتخاب در اطراف شی (یا شخصی) که می خواهید حذف کنید شروع کنید.

بهترین ابزار برای کار ابزار Lasso است ، بنابراین من آن را از نوار ابزار می گیرم:

انتخاب یک ابزار lasso از نوار ابزار فتوشاپ
انتخاب ابزاری برای lasso.
سپس من یک طرح کلی انتخاب در مورد زن سمت چپ ترسیم می کنم. برای دستیابی به بهترین نتیجه ، در نزدیکی فرد یا شی stay باشید ، اما در فضای اطراف خود نیز کمی صرفه جویی کنید. این به فتوشاپ جزئیات تصویر قابل اجرا می دهد:

با استفاده از محتوای آگاه از پر کردن در فتوشاپ ، اطراف شی object ناخواسته را حذف کنید
در اطراف منطقه ای که باید برداشته شود ، انتخاب کنید.
مرتبط: نحوه استفاده از ابزار جدید انتخاب شی در Photoshop CC 2020

محتوای پر از محتوا را باز کنید
وقتی مکانی را انتخاب کردید ، به منوی ویرایش در نوار منو رفته و Conscious Content Filling را انتخاب کنید:

دستور Ad Content Fill را در فتوشاپ انتخاب کنید
به ویرایش> پر کردن تبلیغات محتوا بروید
فضای کار پر کردن محتوا
تصویر در فضای کاری Content-Aware Fill باز می شود ، که برای اولین بار در Photoshop CC 2019 معرفی شد و در Photoshop CC 2020 بیشتر بهبود یافت.

ما همه چیز را در مورد این فضای کاری پایین جاده یاد خواهیم گرفت. اما بیایید یک تور سریع انجام دهیم:

فضای کار را پر کنید و آگاه کنید در Photoshop CC 2020
فضای کار را پر کنید و آگاه کنید در Photoshop CC 2020.
منطقه کاری و صفحه پیش نمایش
مرکز فضای کاری Fill-Aware Fill به صورت عمودی به دو قسمت تقسیم شده است. در سمت چپ منطقه کار و در سمت راست صفحه پیش نمایش قرار دارد.

فضای کاری جایی است که می توانیم تنظیمات اولیه خود را در مورد شی object ناخواسته انجام دهیم ، جایی که به فتوشاپ می گوییم از کدام مناطق تصویر می توان انتخاب را پر کرد. و پانل پیش نمایش به ما امکان می دهد قبل از ایجاد تغییرات ، نتایج را پیش نمایش کنیم.

در قسمت کار ، به لایه سبز توجه کنید که قسمت اعظم تصویر را پوشانده است. این نمونه پوشش منطقه است و نمایانگر منطقه ای است که فتوشاپ می تواند اطلاعات تصویر را از آن نمونه برداری کند. تنظیم این منطقه نمونه کلید دستیابی به نتایج عالی از پر کردن تبلیغات محتوا است:

فضای کاری و پنجره پیش نمایش در فضای کاری Fill-Aware Fill در فتوشاپ.
منطقه کاری (سمت چپ) و صفحه پیش نمایش (راست).
نحوه تغییر اندازه پنل پیش نمایش
اگر صفحه پیش نمایش خیلی کوچک است ، می توانید با کشیدن سمت چپ صفحه پیش نمایش به سمت چپ ، آن را بزرگ کنید:

نحوه تغییر اندازه پانل پیش نمایش در فضای کاری Fill-Aware Fill در فتوشاپ
صفحه پیش نمایش را بزرگتر کنید (و قسمت کار را کوچکتر کنید).
ابزارها و نوار ابزار
درست مانند خود فتوشاپ ، فضای کاری Fill-Aware Fill شامل یک نوار ابزار در سمت چپ است. و در داخل نوار ابزار چهار ابزار اصلی برای انتخاب وجود دارد ، به علاوه یک ابزار مخفی که برای لحظه ای بررسی خواهیم کرد:

نوار ابزار محتوای آگاهانه را در فتوشاپ پر می کند.
نوار ابزار پر کردن محتوا.
نمونه ابزار برس
در بالای نوار ابزار ، ابزار قلم موی نمونه برداری قرار دارد. این ابزار برای تنظیم اندازه منطقه نمونه برداری استفاده می شود. منطقه نمونه برداری فعلی با پوشش سبز نشان داده شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *