آموزش طراحی کارت ویزیت سفارشی در فتوشاپ

کارت ویزیت ها به صورت مقواهایی مستطیل شکل و کوچک هستند که کسب و کار و خدمات شغل شما را به مشتریان معرفی می کنند و راه های ارتباطی را در اختیارشان قرار می دهند. شما می توانید کارت ویزیت خود را همه جا در جیب خود همراه داشته باشید یا آن ها را روی میز قرار دهید. اما برای صرف کمترین هزینه ابتدا باید با آموزش طراحی کارت ویزیت مقدماتی با فتوشاپ ، روش و چگونگی طراحی کارت تجاری را یاد بگیرید.

 

مطمئناً سایتهایی وجود دارند که می توانید کارت ویزیت خود را بصورت آنلاین بسازید. بیشتر آنها از طرح هایی از الگوها استفاده می کنند که مانند انگشت شست در بین کسانی که به بسیاری از این کارت های کوچک نگاه می کنند ، بیرون زده اند.

بنابراین بیایید یک کار سفارشی انجام دهیم. چیزی که واقعاً از آن شماست.

این راهنمای آموزش نحوه طراحی کارت ویزیت اصول ایجاد یک کارت ویزیت ساده در فتوشاپ با استفاده از الگوی کارت ویزیت ما را پوشش می دهد. اگر از قبل طرحی دارید ، می توانید از این الگو استفاده کنید تا بررسی کنید که اطلاعات مهم شما در طرح کلی وجود دارد و خون شما تا خط خون گسترش دارد.

اگر طرحی ندارید ، خوب ، بیایید یک طرح ایجاد کنیم.

مبتدیان
بنابراین ، برای شروع ، نسخه PDF الگوی کارت ویزیت فتوشاپ را باز کنید.

نحوه وارد کردن PDF | MMprint.com

تنظیمات پیش فرض خوب خواهد بود. تنها چیزی که می خواهید به آن توجه کنید ، منوی کشویی “حالت” است. اگر قصد چاپ تعداد زیادی کارت را دارید ، به احتمال زیاد آنها را روی دستگاه افست چاپ خواهید کرد. اگر این مورد است ، رنگ CMYK را انتخاب کنید. اگر فقط چند کارت چاپ می کنید ، به احتمال زیاد آنها را روی یک ماشین چاپ دیجیتال چاپ خواهید کرد. چاپگرهای دیجیتال از مدل رنگی و جوهر CMYK نیز استفاده می کنند ، اگرچه ممکن است بعضی از آنها از RGB استفاده کنند. اگر مطمئن نیستید ، بهتر است با چاپخانه تماس بگیرید و بررسی کنید. MMPrint.com از مدل CMYK برای چاپ دیجیتال و همچنین برای جبران استفاده می کند.

اگر اشتباه می کنید ، خوب است ، می توانید به فضای رنگ دیگری تبدیل شوید ، اما چون رنگها نادرست هستند ، گاهی اوقات تغییر تناژ را مشاهده خواهید کرد.

برای این آموزش ، ما از CMYK استفاده خواهیم کرد.

الگوی طراحی کارت ویزیت با راهنماهای MMPrint.com

این همان چیزی است که پس از باز کردن پرونده مشاهده خواهید کرد. بیایید نگاهی به سه جعبه موجود در این راهنما بیندازیم.

قرمز: این خط برش است. این طرح اصلی کارت تمام شده شما است.

آبی: خط ایمنی. همه آرم ها ، متن ها و آثار هنری مهم باید وارد این زمینه شوند. چرا؟ خوب ، برش کاغذ همیشه دقیق نیست. این اطمینان می دهد که اطلاعات مهم شما هنگام برش کارت قطع نمی شود.

سبز: خط خونریزی. اگر می خواهید رنگ یا تصویری به لبه کارت برسد ، باید به این خط خون آلود گسترش یابد.

نحوه طراحی کارت ویزیت
این کارتی است که امروز ساخته شده است:

نمونه ای از طراحی کارت ویزیت MMPrint.com

این یک طراحی ساده است که برای طیف گسترده ای از مشاغل مفید خواهد بود. هنگامی که نحوه وارد کردن متن و افزودن اشکال را بفهمید ، این یک دنیای کامل از گزینه های طراحی کارت ویزیت شما را باز می کند. بنابراین ، بیایید روند کار را بشکنیم.
برای شروع ، بیایید چند آموزش را با هم بیاوریم. وقتی گرافیک و شکلی داشته باشیم که الگو را پوشش می دهد ، این به ما کمک می کند. کلیک کنید و از نوار بالا به خط پایان بالا بکشید و سپس موس را رها کنید. هنگام کشیدن ، یک خط آبی ظاهر می شود و در همان جایی که رها می کنید ، استراحت خواهید کرد. اگر می خواهید موقعیت آن را تنظیم کنید ، V را فشار دهید تا ابزار گذشته راه اندازی شود. سپس ، روی خط آبی کلیک کرده و بکشید و آن را در جای خود رها کنید.

طرح کارت ویزیت لایه فتوشاپ | پس از مشخص کردن خط پایان بالا ، جلو بروید و خطوط پایان چپ ، راست و پایین را علامت گذاری کنید. بعد ، خطوط ایمنی بالا ، پایین ، چپ و راست را علامت گذاری کنید.

به صفحه لایه های خود بروید. اگر باز نیست ، می توانید F7 را فشار دهید تا بارگذاری شود. ابتدا نام لایه را با الگوی موجود بر روی آن به “الگو” تغییر دهید. سپس روی کره چشم در سمت چپ نام کلیک کنید تا لایه خاموش شود.

سپس Shft + Ctrl + N (Windows) / Shft + Cmd + N (Mac) را فشار دهید تا یک لایه جدید ایجاد شود. این لایه ای خواهد بود که با آن کار می کنیم.

اجازه دهید به این لایه رنگ پس زمینه داده شود. با انتخاب لایه جدید ، Shft + F5 را فشار دهید تا صفحه پر شود.

پر کننده شکل فتوشاپ MMPrint.com

تنظیمات محتوا را به “Color” تغییر دهید ، سپس #FFFFFF را انتخاب کنید یا انتخاب رنگ را به سفید بکشید و OK را کلیک کنید. دوباره OK کنید و لایه شما سفید می شود.

حالا بیایید یک آرم بگذاریم.

به File-> Embedded Place بروید و لوگویی را که در کارت ویزیت قرار داده اید پیدا کنید. در اینجا یک آرم بردار ترجیح داده می شود ، اما یک آرم فایل تصویری (مانند PNG یا JPG) اگر دارای کیفیت بالا و وضوح بالا باشد ، می تواند کار کند. اصولاً شما می خواهید لوگوی شما هیچگونه تحریف نداشته باشد و تا حد ممکن تصویر بزرگ داشته باشد.

آرم خود را به مکان بکشید. در صورت کلیک و کشیدن آنها ، جعبه های کوچک موجود در گوشه های جعبه محدود کننده می توانند تصویر را اندازه یا بزرگ کنند.

اطمینان حاصل کنید که آرم شما فقط داخل خطوط پایان و ایمنی نیست بلکه از آن لبه فقط کمی نفس کشیده است. دلیل این امر این است که اگر یک پایان به خط ایمنی نزدیک شود ، اگر آرم شما خیلی به خط ایمنی نزدیک باشد ، می تواند فضا را تنگ کند.

حالا ، بیایید کمی شعله ور به پس زمینه سفید اضافه کنیم.

بیایید ابزار شکل مستطیل را باز کنیم. در نوار کناری ابزارهای شما قرار دارد.

 

کارت ویزیت شکل کارت ویزیت طراحی کارت | MMPrint.com

بیایید تنظیمات پر کردن را در بالای صفحه تنظیم کنیم. پر را روی # 2274a6 تنظیم کنید و با تایپ 0 در کادر عرض خط ، خط را خاموش کنید.

پانل تنظیمات شکل فتوشاپ MMPrint.com

اکنون با فشار دادن و کشیدن 1/3 سمت راست کارت و گسترش آن به سمت بالا ، پایین و سمت راست ، یک مستطیل بزرگ ترسیم کنید.

 

ابزار قلم فتوشاپ در کارتهای تجاری MMPrint.com

سپس P را فشار دهید تا ابزار قلم شروع شود. ابزار قلم به شما امکان می دهد با استفاده از نقاط لنگر خطوطی بکشید. اولین نقطه لنگر 3.5 خود را در سمت چپ کارت تنظیم کنید ، از بالای صفحه هنری خود شروع کنید. بعد ، یک خط مورب به پایین بکشید. در آخر ، با پایان دادن به مثلث در بالا ، کل فضای سفید را ببندید.

تنظیمات ابزار قلم فتوشاپ | MMPrint.com

در بالای صفحه ، روی دکمه شکل در گزینه های مسیر خود کلیک کنید. این یک شکل مثلثی تولید می کند. وقتی کارتان تمام شد ، باید به این شکل باشد:

کارت ویزیت های مسیر Photoshop MMPrint.com را طراحی کنید

حالا متن خود را اضافه کنیم.

T را فشار دهید تا ابزار متن فعال شود. اگر صفحه Character را مشاهده نمی کنید ، برای فعال کردن آن به Window-> Character بروید.

تنظیمات نویسه فتوشاپ MMPrint.com

برای این طراحی ما از متغیرهای متراکم بی شماری استفاده کردیم. می توانید از هر فونتی که می خواهید استفاده کنید ، فقط خواندن ها را بخاطر بسپارید. یک فونت ساده ، sans-serif یا serif بسیار زیبا تر از یک فونت جدید است.

برای کنترل متن خود از پنجره نویسه استفاده کنید. دو کادر بالا برای انتخاب قلم های شماست – اولی خانواده قلم ها را انتخاب می کند و دومی نوع قلم ها را انتخاب می کند ، بنابراین پررنگ ، اریب ، ساده ، متمرکز و غیره انتخاب شما در این صفحه به آنچه در قلم شما نشان داده می شود بستگی دارد.

در زیر کادر Family Font اندازه قلم شما قرار دارد. در کنار آن ارتفاع خط شما قرار دارد که باید به طور خودکار تنظیم شود مگر اینکه قصد هدایت خود را داشته باشید.

در زیر اندازه قلم یک لیست یا فاصله بین دو حرف وجود دارد. در سمت راست فضای نامه یا فاصله بین تمام حروف قرار دارد.

سپس ، ما دارای ارتفاع نامه و عرض نامه هستیم. سرانجام ، ما ارتفاع اشتراک شما و رنگ قلم شما را داریم.

وای ، این گزینه های زیادی است!

برای این آموزش ، ما با نوشتن عنوان خود ، “لذت موسیقی را کشف کنید” در زیر آرم ، به همان رنگ آبی که قبل از ما بود ، شروع خواهیم کرد. برای تعداد زیادی از متغیرهای متراکم ، Semibold متراکم ، اندازه قلم باید 16pt باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *