آموزش داوینچی 12

ما آخرین به روزرسانی ها را در مورد DaVinci Resolve 12 و 80 ویژگی جدید داریم.
طراحی blackmagic یک بار دیگر یک مدیر شلوغ NA است. خبر پخش سه دوربین در blackmagic Micro ، Ursa Mini و امکان به روزرسانی کیف دوربین منتشر شد. به دنبال این اعلامیه مهم از NA 2015 ، blackmagic اخیراً از انتشار DaVinci Resolve 12 ، بیش از 80 ویرایشگر حرفه ای و برچسب ویژگی جدید ، خبر داد. سورس

تعامل کاربر را بهبود ببخشید
صفحه 12 ویرایش بهبود یافته DaVinci

اولین به روزرسانی رابط کاربر انجام شد. این ظاهر جدید شامل پالت رنگ روشن و مجموعه قلم های جدید است. این کار برای تسهیل ورزش طولانی مدت چشم و حداقل حواس پرتی انجام می شود. کاربر همچنین می تواند با بررسی های DPI در ذهن خود هماهنگ و برنامه ریزی کند. این فضای کاری با افزودن لیست کارها از بالا به پایین بسیار انعطاف پذیر است ، که طراحی قابل تنظیم تری را ایجاد می کند.

دوربین های مختلف را ارتقا دهید
DaVinci Resolve 12 Multicam

Resolve 12 که اخیراً اضافه شده است یک ویژگی ویرایش چند دوربین است که به ویرایشگران اجازه می دهد برنامه ها را از چندین منبع برش دهند. Resolve همچنین می تواند زاویه دوربین را بر اساس کد زمان ، نقاط داخل و خارج یا شکل موج های صوتی هماهنگ کند. طراحی Blackmagic بیان می کند که مانیتور منبع یک شبکه را نمایش می دهد که شامل زوایای مختلف دوربین است که همزمان فعال می شوند در حالی که ویرایشگر می تواند برش های صوتی را انجام دهد.

ابزارهای قدرتمند مدیریت رسانه
داوینچی 12 صفحه رسانه را حل کرد

DaVinci Resolve 12 دارای چندین ابزار مدیریت رسانه جدید است که به طور خاص برای فرایندهای ویرایش طراحی شده اند. از جمله این ابزارهای قدرتمند جدید ، توانایی نظارت بر پروژه ها و رسانه ها با استفاده از ابزارهای جدید “کپی ، انتقال ، رمزگذاری ، پیوند مجدد و ادغام” است. اکنون پروژه ها و رسانه ها می توانند در لحظاتی ذخیره و بازیابی شوند. سرانجام ، DaVinci Resolve 12 سطل های هوشمندی را بر اساس متا تگ های ایجاد شده توسط کاربر ایجاد می کند و همچنین به این کاربران اجازه می دهد تا با کشیدن آن از Finder یا Windows Explorer ، رسانه های ساده را وارد کنند.

“ما ویژگی هایی را که مشتریان می خواستند ایجاد کردیم …” گرانت پتی ، مدیر عامل شرکت Blackmagic Design.

ابزارهای ویرایش هسته بهبود یافته
حل کردن 12 تحویل DaVince

در ابزار ویرایش نیز پیشرفت هایی صورت گرفته است. 12 حالت پایان قابل انعطاف ، صاف ، صاف ، موج دار و رول حل کنید تا به روند کار شما کمک کند. اکنون می توانید از nesting برای کمک به ویراستاران برای کار در پروژه های چند صحنه استفاده کنید. سرانجام ، بهبودهایی در منحنی های گذار ایجاد شده است که به ویرایشگران اجازه می دهد منحنی ها را به پارامترهای انتقال سفارشی کنند.

موتور صوتی حرفه ای جدید
صدا بخش مهمی از روند ویرایش است و اکنون Blackmagic Design با اضافه کردن یک موتور صوتی جدید با کارایی بالا ، بازی خود را با Resolve 12 بالا برده است. این موتور جدید دارای سرعت نمونه برداری بالاتر و بهبود پخش در زمان واقعی ، از جمله اسکراب حرکت آهسته و پخش معکوس است. از پسوندهای صوتی و رابط های سفارشی می توان در کلیپ های خاص یا کل آهنگ ها استفاده کرد.

یک روش جدید برای رنگ آمیزی
DaVince Resolve 12 Color Color

Resolve قبل از هر چیز دیگری نرم افزار درجه بندی رنگ بوده و خواهد بود و اکنون Blackmagic ابزارهای شگفت انگیز جدیدی به ویژه برای رنگ های رنگی اضافه کرده است. پشتیبانی از جدول زمانی مدیریت رنگ اضافی و تغییر ACES 1.0 ، گردش کار شما را آسان تر می کند و ابزارهای درجه بندی و تصحیح رنگ با رابط های بهتر بهبود می یابند. یک ردیاب چشم انداز سه بعدی و یک توسعه دهنده 3D نیز برای بهبود گزینه های شما به ابزار ابزار اضافه شده است. سرانجام ، رنگ های رنگ می توانند از گره های تاشو ، امتیازات موج دار شدن ، امتیازات قبل و بعد از گروه و فیلترهای هوشمند استفاده کنند.
ادغام بهتر با سایر NLE ها
اکنون Resolve 12 با حفظ تنظیمات ، افزونه ها و ویرایش ها می تواند با سایر NLE ها بهتر ادغام شود و “به این نرم افزارهای دیگر سفر کند”. در اینجا مثالی آورده شده است که مستقیماً از Blackmagic آورده شده است:

“… … هنگام وارد کردن XML از Final Cut Pro X ، DaVinci Resolve 12 اکنون می تواند کلیپ های چند دوربین را وارد کرده و تمام زوایای اصلی دوربین را حفظ کند. همچنین ، پشتیبانی صوتی بسیار متناسب با جدول زمانی صوتی در Final است Cut Pro X. این روند کار مشترک را افزایش می دهد و به افراد مختلف در مرکز اجازه می دهد تا از ابزارهایی که ترجیح می دهند استفاده کنند به جای اینکه مجبور شوند در یک سیستم عامل گسترده شرکت قرار بگیرند. ”

در دسترس بودن و قیمت
DaVinci Resolve 12 در ماه جولای در دسترس خواهد بود. این برنامه برای همه مشتریان فعلی DaVinci Resolve رایگان خواهد بود.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *