آموزش برنامه اتوکد

اتوکد ابزاری برای طراحی به کمک رایانه (CAD) و نرم افزار طراحی است. به طور گسترده ای در صنایع مختلف توسط معماران ، مهندسان ، مدیران پروژه و بسیاری از متخصصان دیگر استفاده می شود. ما این نرم افزار و کاربران اتوکد را معرفی خواهیم کرد.اتوکد اصطلاح شناخته شده ای برای طراحی سه بعدی و 2D CAD است. طبق آموزش اتوکد Professional ، اتوکد نرم افزاری است و ابزاری است که روند طراحی و برقراری ارتباط نتایج نهایی با دیگران را تسهیل می کند. در این دوره ، بیشتر سازه ها براساس نقشه های CAD ساخته شده اند. بیشتر آنها از اتوکد استفاده می کنند.

بیشتر افراد اتوکد را با طراحی خانه معماری مرتبط می دانند. اما بسیاری از آموزش تخصصی اتوکد های مختلف وجود دارد که از اتوکد استفاده می کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از آنها: استفاده از شرکت های جغرافیایی ، مکانیکی ، الکترونیکی ، AEC ، چندرسانه ای ، برق ، اندازه گیری ، مهندسی ، برنامه ریزی شهری و حتی لباس.

قابلیت های مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) اخیراً به لیست کارهای اتوکد اضافه شده است.
اتوکد چگونه بوجود آمد؟

اتوکد بیش از سه دهه پیش توسط AutoDesk Ltd. ایجاد شد اتوکد را می توان در ویندوز یا مک استفاده کرد. آنها حتی هدایت تمام مسابقات را از سال 1982 آغاز می کنند.

به گزارش آموزش اتوکد Professional ، همه ما می دانیم که از دهه 1980 صحنه رایانه به طور چشمگیری و سریع تغییر کرده است. اتوکد با تغییراتی همراه بود و بسیار پیچیده تر و کارآمدتر از نرم افزار اصلی بود. اما مدیران هنوز خیلی ساده و منطقی کار می کنند.

در سال 1993 ، آموزش تخصصی اتوکد به ارزان ترین ، ساده ترین و بهترین گزینه تغییر یافت. این شامل ویژگی های پیشرفته مختلف مانند 3D نیست. با این حال ، این هنوز هم یک برنامه کاملاً کامل است.

اتوکد در سال 2010 برای Mac منتشر شد و اساساً مانند ویندوز کار می کند. برخی شکایت دارند که طراحی UI نسبت به نسخه 2009 Mac تغییر نکرده است.
ویژگی های اتوکد:

آموزش تخصصی اتوکد 2D دارای ویژگی ها و قابلیت های بسیاری است. روشن است که او می تواند ساختار را به درستی رنگ آمیزی و اصلاح کند. متن و ابعاد کامل را می توان به راحتی اضافه کرد. هندسه در مقیاس دیگری دیده می شود و پروژه می تواند توسط لایه ها ، رنگ ها و سبک ها سازماندهی شود. ویژگی خوب دیگر این است که می توان آن را برای اهداف چاپ سفارشی کرد.

از دیگر مزایای آموزش تخصصی اتوکد این است که کار با سایر کاربران اتوکد از طریق اینترنت آسان است. نسخه های مختلف اتوکد به صورت آنلاین موجود است ، اما آخرین نسخه همیشه بیشترین توصیه را دارد.

شروع کار با اتوکد نسبتاً ساده است. شما باید سه مرحله اساسی را انجام دهید:

جدول

متن و ابعاد را اضافه کنید

چاپ یا “طراحی”

اتوکد به سادگی با یک برنامه رویه ای انجام می شود ، یعنی پنجره فرمان از شما می خواهد که گام به گام دستورات را به صورت منطقی وارد کنید.

طبق گفته آموزش تخصصی اتوکد ، بیشتر نرم افزارهای معماری توانایی تجسم با کیفیت را دارند و حتی می توانند با این نرم افزار فیلم بسازند ، اما بیشتر این کارها در خارج از کشور انجام می شود و با حداقل تلاش در خانه انجام می شود و مقرون به صرفه است. یک برد و به شما فرصتی می دهد. برای بهبود کیفیت

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *