آموزش ادیوس و آشنایی با مزایای آن

EDIUS یک نرم افزار ویرایش حرفه ای است ، v: t-13-52-01-24-16-8 کار ویرایش آن بسیار عالی است ، خود نرم افزار جلوه های زیادی دارد ، نسخه فعلی تقریباً از همه قالب های ویدیویی پشتیبانی می کند.
به همین دلیل است که من یادگیری ادیوس را به راحتی ، به عنوان یک نرم افزار ویرایش فیلم آسان و قدرتمند برای شما ارائه می دهم. اکنون جداگانه به مزایای EDIUS خواهیم پرداخت.
1. الزامات پیکربندی رایانه
هنگام ویرایش فیلم با تعریف استاندارد در رایانه ، برنامه ویرایش غیر خطی EDIUS به پیکربندی رایانه خاصی نیاز ندارد ، که همچنین تعیین می کند بسیاری از افراد به دلایل پیکربندی EDIUS را انتخاب می کنند.

2. رابط
رابط کاربری EDIUS بسیار زیبا تر و حرفه ای تر است

3. فرمت های ویدیویی کمک می کند
از آنجا که نسخه برنامه ویرایش فیلم EDIUS همیشه به روز می شود ، EDIUS الگوها را در آموزش تخصصی ادیوس تقویت می کند. به عنوان مثال ، DV ، HDV ، AVCHD ، AVI MPEG-2 ، MPEG-1 DVD VCD JPG MP PSD و سایر فرمت های ویدیویی Windows Media و QuickTime MOV. متناوباً ، می توانید برنامه EDIUS را مستقیماً باز کرده و روی کتابخانه مواد دوبار کلیک کنید. برای حذف همه چیز ، روی مثلث سمت راست نوع شی کلیک کنید:

4. سرمقاله چند دوربین

به طور خلاصه ، عملکرد EDIUS با کارایی بالا ، کیفیت خروجی خوب و سرعت سریع راحت تر و کاربرپسندتر است. برای ویرایش فیلم های رایج مانند مستندها و فیلم های سینمایی بسیار مناسب است. ،
با استفاده از میکسر EDIUS
وقتی از نرم افزار ویرایش فیلم EDIUS برای پردازش پس از فیلم استفاده می کنیم ، معمولاً صدای ویدئو را با توجه به نیاز فیلم تنظیم می کنیم. روش معمول استفاده از میکسر v: t-13-52-01-24-16-8 است. به سادگی صدا را تنظیم کنید و از برخی جلوه های فیلتر صدا در صفحه جلوه های ویژه استفاده کنید. در واقع علاوه بر این روش های تنظیم صدا ، یک روش بسیار سریع ، راحت و قدرتمند نیز وجود دارد که همان میکسر است. معتقدم همه با این اصطلاح آشنا هستند. این روش استفاده از میکسر EDIUS است.
1. در اینجا ما ابتدا یک کلیپ صوتی را به EDIUS وارد می کنیم و آن را به صفحه جدول زمانی می کشیم. همانطور که در زیر نشان داده شده است ، دکمه “Mixer” را در صفحه جدول زمانی پیدا کنید:

2. روی دکمه “Mixer” کلیک کنید و پنجره زیر ظاهر می شود:

3. بیایید اکنون توابع پارامتر را در پنجره بررسی کنیم!
4. مسیر اصلی صوتی حجم کلی پروژه را تنظیم می کند. در سمت چپ ، نگاشت تمام آهنگ های صوتی است. در مسیر مورد نیاز برای تنظیم میزان صدا ، حالت عملکرد را انتخاب کنید.
5. حالت آهنگ برای تنظیم حجم کلی آهنگ است ،

6. حالت ماده برای تنظیم حجم ماده ای است که نشانگر جدول زمانی فعلی مسیر قرار دارد.

7. حالت قفل برای تنظیم میزان تنظیم صدا برای تمام مواد بعدی تا زمان قطع شدن است.

8. حالت لمسی برای بازگرداندن میزان صدا به طور خودکار هنگام آزاد شدن نوار لغزنده تنظیم صدا است.
9. حالت نوشتن این است که به طور مداوم حجم اصلی را با تنظیم میزان صدای فعلی بازنویسی کنید.

توضیح زیرنویس EDIUS

دانش آموزانی که با دقت اندك كتابهای آموزشی را مطالعه كرده اند باید دریابند كه دانش شیائوبیان در صفحه جلوه های ویژه EDIUS به ترتیب جلوه های ویژه مورد بحث قرار می گیرد. به دستور امروز گفته شد. جلوه های ادغام زیرنویس ها EDIUS همانطور که از نام آن پیداست ، این جلوه ویژه عمدتا برای زیرنویس استفاده می شود. بگذارید نحوه استفاده از جلوه های زیرنویس EDIUS برای ایجاد جلوه های متنی زیبا را توضیح دهم!

ابتدا باید در زیر پنجره کتابخانه مواد زیرنویس جدید ایجاد کنیم. سپس آن را به قسمت زیرنویس می کشیم ، “T” را ردیابی می کنیم. در این مرحله خواهیم فهمید که در هر دو انتهای متن یک اثر گذار وجود دارد. با نگاهی به صفحه اطلاعات در گوشه پایین سمت راست ، متوجه شدیم که صفحه اطلاعات بر کمرنگ شدن و کمرنگ شدن متن تأثیر می گذارد. نباید حدس زیاد بزنید. این باید پیش فرض ماده زیرنویس باشد. برای درک زیرنویس ها در پنجره جلوه های ویژه کلیک می کنیم.

 

 

اگر نمی خواهیم از زیرنویس پیش فرض استفاده کنیم و می خواهیم خود آن را تنظیم کنیم ، چگونه آن را تنظیم کنیم؟ ما “تنظیمات – تنظیمات کاربر – فایل منبع – مدت زمان” را انتخاب می کنیم. در پنجره بعدی “هنگام وارد کردن زیرنویس به صورت خودکار زیرنویس اضافه شود” نشان داده می شود ، سپس علامت تیک مقابل را برداشته و OK را کلیک کنید. می توانیم منتظر بمانیم تا EDIUS پاسخ دهد ، سپس متن متنی را بدون گذر از مرحله پیش فرض خودش به زیرنویس بکشیم.

 

بعد ، بیایید به انتقال زیرنویس نگاهی بیندازیم. جلوه های مخلوط کردن زیرنویس در مقایسه با جلوه های ویژه دیگر کاملاً ساده است. ما می توانیم تأثیر هر یک از آنها را بر روی متن متن ببینیم. اگر از تأثیرات این انتقال راضی نیستید ، می توانید از مواد استفاده شده بین تصاویر نیز استفاده کنید ، فراموش نکنید ، ما مواد زیرنویس را در متن ویدیو معادل ماده تصویر قرار می دهیم! در اینجا تأثیر یک ویرایش کوچک وجود دارد:

 

امروزه دانش زیرنویس های EDIUS در اینجا است. به وب سایت چینی EDIUS خوش آمدید. آموزش EDIUS

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *